אני זוהר, בת 38, נשואה לנועם, אמא ליהל (12), אלה (10.5) ואילון-שלום (4), יועצת משפחתית ומאמנת ילדים ונוער,  עוסקת בליווי ואימון מתבגרים והוריהם מזה כשבע שנים, בעלת תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה, לימודי אימון אינטגרטיבי, NLP, תואר שני  בלימודי משפחה וממשיכה ללמוד, דבר שאני מגדירה כאחת המהויות  שלנו כאן.

 

התהליכים אותם מתאמנים חווים בחדר האימון שלי מורכבים

משלושה שלבים-

 

תכנון- הגדרת המטרה תוך דיוק המצב המצוי, המצב הרצוי ומהם  הפערים.

 

פרקטיקה- תרגול והטמעת כלים אימוניים והוליסטיים המסייעים  למתאמן להתמודד עם מצבים שונים בחיי היומיום.

 

הגשמה- המתאמן חווה את הגשמת המטרה.

 בתהליכים שאני מעבירה אני מתמקדת בעולמו הפנימי של המתאמן  ויחד אנו רואים איך אותו שינוי פנימי מביא עמו את השינויים  מהסביבה. בחרתי להתמקד בעבודתי במתבגרים החווים אתגרים חברתיים ורגשיים, במקרי נידוי וחרם ועם הזמן גיליתי שקיימת  האפשרות אף למנוע אותו.

הערכים המהווים בסיס לעבודתי בחדר האימון הם אמון, אמפתיה,  קבלה וחוסר שיפוטיות, אחריות, יצירתיות, פתיחות, אותנטיות וחמלה.  אותם ערכים שאני מקנה דרך עבודתי גם למתאמנים.

 

אני מאמינה שכל הורה הוא ההורה המושלם לילדו, וכל הורה טועה  לעתים,  כולנו בני אדם, הרי התשוקה של כל הורה היא שהילד שלו יהיה  מאושר  ויצליח בחיים. אני מאמינה שלכל ילד יכולת אינסופית וצריך רק  להסיר  את  המחסומים המפריעים ליכולת זו לפרוץ החוצה, כשהמסר  העיקרי הוא "אני לא חייב להגיב  לעולם, אני יוצר את המציאות שאני  רוצה" אני בעל  הבית שלי. המטרה היא שהשינוי שאנו רוצים לראות  מבחוץ יגיע מעבודה  פנימית ע"י חיבור לדמיון, מחשבות, רגשות וניהול  כולם יחד.

 

באהבה,

זוהר יעקב

הי,

זוהר יעקב, מלווה תהליכי שינוי להורים ומתבגרים, מאמנת ילדים ונוער,
שוהם, zoharyaacov@gmail.com
חייגו עכשיו
  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

2013  כל הזכויות שמורות לזוהר יעקב ©