נעים להכיר, זוהר

זוהר, מנחת סדנאות, יועצת משפחתית ומאמנת בני נוער וצעירים. מוזמנים להכיר את פועלי ולהתרשם מהעשייה היומיומית שלי באתר, המועברת דרך תוכן, מפגשי אימון וליווי, סדנאות ומוצרים נוספים.

אני זוהר, מנחת סדנאות, יועצת משפחתית, מאמנת ילדים ונוער ומפתחת המשחק טבע האדם ומוצרי אימון נוספים.  עוסקת בליווי ואימון מתבגרים והוריהם והכנסת השפה האימונית הביתה מזה כ- 12 שנים.

מנחה סדנאות ניהול כעסים בפנימיות לנוער בסיכון ומנחה סדנאות שונות מעולם האימון לבני נוער. מנטורית לנשים ובני נוער.

הערכים המהווים בסיס לעבודתי בחדר האימון הם אמון, אמפתיה, קבלה וחוסר שיפוטיות, אחריות, יצירתיות, פתיחות, אותנטיות וחמלה.  אותם ערכים שאני מקנה דרך עבודתי גם למתאמנים.

כל התהליכים, המתקיימים בחדר האימון שלי מורכבים מ-3 שלבים:

תכנון

הגדרת המטרה תוך דיוק המצב המצוי, המצב הרצוי ומהם הפערים.

1

פרקטיקה

תרגול והטמעת כלים אימוניים והוליסטיים המסייעים למתאמן להתמודד עם מצבים שונים בחיי היומיום.

2

הגשמה

המתאמן חווה את הגשמת המטרה.
בתהליכים שאני מעבירה אני מתמקדת בעולמו הפנימי של המתאמן ויחד אנו רואים איך אותו שינוי פנימי מביא עמו את השינויים מהסביבה. בחרתי להתמקד בעבודתי במתבגרים החווים אתגרים חברתיים ורגשיים, במקרי נידוי וחרם ועם הזמן גיליתי שקיימת האפשרות אף למנוע אותו.

3

הערכים המהווים בסיס לעבודתי בחדר האימון הם

אני מאמינה שכל הורה הוא ההורה המושלם לילדו, וכל הורה זקוק לעתים להכוונה, הרי התשוקה של כולנו היא שהילדים שלנו יהיו מאושרים ויצליחו להתמודד עם אתגרי החיים.
אני מאמינה שלכל ילד יכולת אינסופית וצריך רק להסיר את המחסומים המפריעים ליכולת זו לפרוץ החוצה, כשהמסר העיקרי הוא "אני לא חייב להגיב לעולם, אני יוצר את המציאות שאני רוצה" אני בעל הבית שלי.

המטרה היא שהשינוי שאנו רוצים לראות מבחוץ יגיע מעבודה פנימית ע"י חיבור לדמיון, מחשבות, רגשות וניהול כולם יחד.